KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11744063
nr 1174 4063
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Akvarell, Stockholmsmotiv, signerad, 34x23
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 april 2018
kl 18:45:23
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr